1 zestaw motocykl Retro przód + tylny czarny metalowy błotnik błotnik dla rocznika Harley BOB BOBBER.

Availability: In stock

US $18.89

Tanie i rabaty 1 zestaw motocykl Retro przód + tylny czarny metalowy błotnik błotnik dla rocznika Harley BOB BOBBER Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

aeProduct.getSubject()

Dane techniczne:                                                                         

Warunek: Aftermarket 100% nowy.Materiał: wysokiej jakości MetalUmieszczenie na pojeździe: tyłKolor: Jak pokazano zdjęcie.Rozmiar: jak pokazano zdjęcie.
Cechy:                                                                                 Wilgoć i brud nie mogą być spryskane bez przeszkód aż do stopy kierowcy i nie przenikają do tylnych części.Ten błotnik będzie również skutecznie chronić tylne części z wody i powietrza gruzu.


Montaż:                                                                                   
Pasuje do harley bobber

Pakiet zawiera:
1 x przedniaFender
(Ze wspornikiem i śrubami)                                                                      
1 x tylny błotnik. (Nie maWspornik i śruby)
aeProduct.getSubject()

aeProduct.getSubject()

aeProduct.getSubject()

aeProduct.getSubject()

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego depozyt procesora płatności.2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.3) jeśli nie możesz się wymeldować natychmiast po zakończeniu aukcji, odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności należy zrealizować w ciągu 3 dni.

aeProduct.getSubject()

1. Wysyłka na cały świat. (Z wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)2. Zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.3. Wysyłamy tylko do potwierdzonych adresów zamówień. Twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki.4. Pokazane zdjęcia nie są rzeczywistą pozycją i służą wyłącznie jako punkt odniesienia.5. Usługa czas tranzytu jest dostarczany przez przewoźnika i nie obejmuje weekendów i świąt. Tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.6. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, skontaktuj się z nami. Będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko, jak to możliwe z odpowiedzi. Naszym celem jest zadowolenie klienta!7. Ze względu na status zapasów i różnice czasowe, zdecydujemy się wysłać przedmiot z naszego pierwszego dostępnego magazynu do szybkiej dostawy.8. Czas dostawy:

aeProduct.getSubject()

aeProduct.getSubject()

1. Masz 7 dni na skontaktowanie się z nami i 30 dni na zwrot go od daty otrzymania. Jeśli ten element jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, A my nie wyda ci zwrot lub wymianę. Nie ma wyjątków! Koszt wysyłki ponosi zarówno sprzedawca, jak i kupujący w połowie.2. Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu i musisz dostarczyć nam numer śledzenia przesyłki, konkretny powód zwrotu i twój numer po.3. Zwrócimy twoją pełną kwotę zwycięskiej oferty, po otrzymaniu przedmiotu w jego oryginalnym stanie i opakowanie ze wszystkimi komponentami i akcesoriami zawartymi, po zarówno kupujący i sprzedający anulują transakcję z aliexpress. Lub możesz zdecydować się na wymianę.4. Będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.

aeProduct.getSubject()

Utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążymy do 100% satysfakcji klienta! Twoja opinia jest bardzo ważna prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, zanim nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy. nie można rozwiązać problemów, jeśli o nich nie wiemy!

aeProduct.getSubject()

229971856;

Related Product