Błotnik rowerowy błotniki rowerowe kolarstwo górskie błotniki Mtb błotnik 4 kolory skrzydła do rowerów akcesoria rowerowe części rowerowe.

Availability: In stock

US $10.48

Tanie i rabaty Błotnik rowerowy błotniki rowerowe kolarstwo górskie błotniki Mtb błotnik 4 kolory skrzydła do rowerów akcesoria rowerowe części rowerowe Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Pierwszorzędna obsługa, aby rozwiać wszelkie wątpliwości-CELOCO oficjalnego sklepu

Za darmoPonownie wysyłaćLubZwrot pieniędzyW przypadku problemów z jakością

Pełny zwrot pieniędzyZa dostawę nie powiodło się

Logistyka śledzeniaPrzypomnienie

PrzedmiotWideoWyświetlacz usługi

Jeśli nadal masz wątpliwości, skontaktuj się z namiMarka: Celoco

Nazwa produktu: błotnik rowerowy

Kolor produktu: czerwony, niebieski, czarny, szary

Materiał: tworzywo sztuczne

Charakterystyka: lekki i łatwy w montażu

Specyfikacja produktu: dawna długość łuku 610MM, po długości łuku 560MM

Dotyczy: większość rowerów górskich

Fotel rozszerzający nadaje się do otworu przedniego widelca: sztyca podsiodłowa 18MM-26MM

Poszewka na: sztyca podsiodłowa 25MM-34MM

Uwaga: te skrzydła rowerowe nie mogą być stosowane w rowerach szosowych i kolarskie. Można zastosować do większości rowerów górskich.

Przesyłki

Płatności

Akceptujemy płatności Alipay, T/T, Western Union i Visa. Z wyjątkiem Alipay, opłata za transformację jest po stronie klienta. Proszę zapłacić zamówienie w ciągu 3 dni, a my zorganizujemy przesyłkę 1-2 dni.

Po zakończeniu usługi

Masz 7 dni na skontaktowanie się z nami i 30 dni na zwrot go od daty otrzymania. Jeśli ten element jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, A my nie wyda ci zwrot lub wymianę. Nie ma wyjątków! Koszt wysyłki ponosi zarówno sprzedawca, jak i kupujący w połowie.

Wszystkie wracać rzeczy muszą być w oryginalnym opakowaniu i musisz dostarczyć nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, i twój po #.

My zwrócimy pełną kwotę zwycięskiej oferty, po otrzymaniu towaru w jego pierwotnego stanu, opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów zawartych, po zarówno kupujący i sprzedający anulować transakcję z aliexpress. Lub możesz zdecydować się na wymianę.

Będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.

Informacje zwrotne

Twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. Proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić najlepsze usługi dla klientów.

232922953;

Related Product